Въпрос: Моля за помощ! Страдам от синдром на Турет и в последно време тиковете ми зачестиха много. Има ли някаква терапия за това заболяване? Вземал съм лекарства, но те водят до сънливост, а така не мога да работя, освен това са без особен ефект. Надявам се да ми помогнете. 

Walter Last: Причината за това заболяване обикновено е комбинация между Кандида и стрес. Направете Кандида терапия. Освен това правете медитация и релакс, използвайте ТЕС (техника за емоционална свобода). Най-ефективно е, ако ви е възможно, да имате продължителен контакт (половин час и повече) на кожата с партньор от противоположния пол, докато се отпуснете напълно.

Още по темата

Книги за изчистване на организма

КАНДИДА ТЕСТ

Рефлексология

Лечение с цветове

Алкализиране на тялото

Киселинно-алкален баланс

Синбиотици

Стомашно-чревна флора

Забравеният разтвор на Лугол

Аминокиселини

Спирулина (Spirulina)

Витамините

Полезните минерали

Сокове от зелени житни растения