
Имам установена дископатия в тазовата област
Юра Апостолова: Имам установена дископатия в ляво- тазовата област и чести болки в гърба. Какво ще ми помогне? А. Наумов: Вие имате явен недостиг на

Юра Апостолова: Имам установена дископатия в ляво- тазовата област и чести болки в гърба. Какво ще ми помогне? А. Наумов: Вие имате явен недостиг на

Юлия Иванова: Имам болки в десния крак, като болката е от прасеца и се усилва нагоре до таза. Получавам леко изтръпване, имам високо кръвно налягане.

Тодор, 47 г: Диагнозата ми е: „При лявата тазобедрена става се установяват зони на остеолитично преустройство на костната структура в областта на главата на бедрената

Мария: Изкривяващ артрит на ръцете и краката. Болки във всички стави. Колебливо кръвно налягане, по-често високо. Какво бихте ми препоръчали? Предварително благодаря. А. Наумов: Фолиева

Веселка: На 43 г. съм и имам заболяване на раменната става – артрит, от няколко години. Болката се повлиява от лекарствени средства за известно време

Светлана Златкова: С уважение към Вас. От кръвните изследвания резултатите са следните: TSH-0.03 FT4-17.58 FT3-3.2. Говорят ли тези резултати за нещо сериозно? А. Наумов: Данните

Емилия Христова: Имам струма нодоза 41/16/13мм с хиперехогенен възел с р/ри 10/9мм, ляв лоб 41/16/12. Въпросът ми е дали да с оперира възела? А. Наумов:

Теодора Борисова: Отстранена щитовидна жлеза, поради карцином. От какви витамини и минерали имам нужда? А. Наумов: Никакви противопоказания няма, с изключение на витамин В9 и

Любо: Болен съм от диабет, мога ли да имам деца? А. Наумов: Диабетът не се смята за генетично заболяване, макар определени нарушения, предразполагащи към развитието

Ели Петрова: Имам леко увеличена щитовидна жлеза (установенo). При изследване на йодурия и хормони се установиха нормални стойност – йодурия – 20, FT4 – 16,

Нели: Лекарите установиха диагноза „Хашимото“ и „Струма Нодоза“. На 45 г. съм и направените изследвания на хормоните на щитовидната жлеза са – TSH е 94,680

Милена: Опасно ли е приемането на Макропен в продължение на 5 дни по време на бременност, при условие че е приеман 10 дни след началото

Диана: Бях бременна в 4 месец, когато ми изтекоха водите и загубих детето. Бихте ли ми казали на какво се дължи това, опасно ли е

Елена Карагъозова: При предишната ми бременност имах прееклампсия, какви са шансовете да се повтори отново при втора бременност и какво трябва да направя, за да

Татяна Димитрова: Може ли по време на бременност да се пие билковото лекарство за нервната система – Невролаксин? д-р Садъков: Невролаксин на д-р Тошков е

Алекса Георгиева: Бременна съм в 7 г. с. и пия фолиева киселина, но ми изписаха и матерна. Мога ли да ги пия едновременно? А. Наумов:

Ана Серафимова: Диагнозата е, че при бебето ще има проявени белези на Ихтиозис. Дъщеря ми е бременна в 9 м. и от изследванията е отбелязано,че

Диана: Моля за вашите препоръки за: колики на бебе и проблеми с гърдите (нацепени зърна, твърди образувания в гърдите, болки ниско долу в матката…). Благодаря

Въпрос: Безопасно ли е да забременея, ако страдам от херпес вирус инфекция? Walter Last: Аз не бих ви препоръчал да правите опити за забременяване, докато

Ива Александрова: На 33г.съм. Страдам от хроничен панкреатит, повишен холестерол и триглицериди, хормонален дисбаланс. Моля, дайте препоръки как бих могла да си помогна? Walter Last:

Въпрос: Здравейте! Четири месеца след аборта направихме генетични изследвания на мен и мъжа ми, като ни посъветваха да ме изследват и за антифосфолипидни антитела. Оказа

Анелия: Следвам вашите препоръки, дадени в зададен въпрос за ендометриоза, в консултацията с вас тук. Може ли да се замени р-ра на Лугол, след 3-те

Илияна Кирилова: Отстранен ми е карцином на щитовидната жлеза. Вземам Л – тироксин 100 веднъж дневно. Направено ми е изследване на тиреоглобулин 139/ 1,4-78/. Какво

Въпрос: Какви вагинални таблетки мога да ползвам при бяло течение по време на бременност! Walter Last: Бяло течение (Fluor genitalis), то може да бъде напълно
Използваме бисквитки, за да оптимизираме нашия сайт и нашите услуги.